Test na ojcostwo Kędzierzyn-Koźle

Test DNA na ojcostwo w Kędzierzynie Koźlu. Ekspresowo, bezpiecznie i w Twoim miejscu zamieszkania!

Zapraszamy do przeprowadzenia testu DNA na ojcostwo w Kędzierzynie Koźlu. Odwiedzając zaprzyjaźniony punkt medyczny zrobisz to szybko, pewnie i dyskretnie!

Oferujemy

Badania DNA do celów informacyjnych, oraz testy wykonywane dla celów sądowych. Ustalenie ojcostwa mogą Państwo wykonać na obszarze całej Polski, teraz również w Kędzierzynie Koźlu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego celem umówienia terminu wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W naszym punkcie pobrań w Kędzierzynie Koźlu prowadzi:
pobór próbki materiału genetycznego do badań sądowych oraz prywatnych
odbiór wyników badań ojcostwa
odbiór zestawu do pobrania wymazów z policzka do badań

Już teraz badanie na ojcostwo bez wychodzenia z domu!

Badanie ojcostwa można także wykonać w domu. Żeby wykonać test samodzielnie należy zamówić test ojcostwa bezpośrednio na stronie internetowej lub poprzez telefon. Zestaw do pobrania materiału genetycznego zawiera:
komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału genetycznego
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty suszące
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O nas

Laboratorium wykonuje testy DNA na ojcostwo od ośmiu lat. W tym czasie wykonaliśmy już ponad 14 tysięcy analiz dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sądami w całej Polsce, dla których zrealizowaliśmy już około 3 tysiące analiz DNA.

Koszt i czas wykonania testu

Cena testu DNA na ojcostwo wynosi tylko 999 zł.
Wykonujemy testy DNA w ciągu 5-12 dni roboczych.

Nasze certyfikaty

Laboratorium posiada aktualny certyfikat Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz tego posiadamy aktualne certyfikaty GEDNAP, które stanowią o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Skrupulatne kontrole sprzętu jak i czynności związanych z analizą materiału genetycznego dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania rzetelnie i profesjonalnie.

Testy na ojcostwo dla celów prywatnych w Kędzierzynie Koźlu

Badanie ojcostwa do celów prywatnych można również zlecić do wykonania bez wychodzenia z domu. Żeby to zrobić należy zamówić test DNA drogą elektroniczną lub telefonicznie.

Sądowe badania DNA w Kędzierzynie Koźlu

Sądowe badanie ojcostwa może zostać wykonane jedynie w naszym punkcie pobrań w Kędzierzynie Koźlu lub w głównej siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału genetycznego do badania ojcostwa polega na potarciu wymazówką wewnętrznej strony policzka. Do badania ojcostwa nie pobieramy krwi. Klienci wykonujący test DNA na ojcostwo dla celów sądowych, zobowiązane są do okazania lekarzowi pobierającemu próbki DNA aktualny dowód osobisty, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Kontakt

Nasze laboratorium zaprasza od 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub drogą mailową.

Bezpłatna infolinia

Nasi specjaliści są do Państwa usług pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku od 8:00-18:00

Najczęściej zadawane pytania

1) Jakie próbki są potrzebne do przeprowadzenia badania na ojcostwo?
2) Jak przygotować się do pobrania próbki materiału biologicznego?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Warto wiedzieć

1. Jak wykonuje się badanie DNA?
2. Czy test DNA jest bezpieczny?
3. Jaka jest skuteczność testu DNA?

Zobacz jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się testy ojcostwa