Test na ojcostwo Lubin

Testy na ojcostwo w Lubinie. Szybko, pewnie i w Twoim mieście!

Zapraszamy do wykonania testu na ojcostwo w Lubinie. Odwiedzając zaprzyjaźniony punkt medyczny zrobisz to szybko, pewnie i bezpiecznie!

Oferta

Świadczymy usługi badań ojcostwa dla własnej informacji, oraz testy wykonywane dla celów sądowych. Badanie na ojcostwo można zamówić na terenie całego kraju, od dziś również w Lubinie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego celem rejestracji wizyty.

W jakim celu należy udać się do placówki partnerskiej?

W naszym punkcie pobrań w Lubinie prowadzi:
pobranie materiału do badań sądowych oraz prywatnych
odebranie wyników badań ojcostwa
odbiór zestawu do pobrania materiału genetycznego do badania

Już teraz testy ojcostwa drogą wysyłkową!

Badania ojcostwa można także wykonać w domu. W tym celu należy zamówić test ojcostwa poprzez stronę internetową lub telefonicznie. Zestaw do pobrania próbki materiału biologicznego zawiera:
komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału genetycznego
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty osuszające
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O laboratorium

Laboratorium wykonuje badania ojcostwa od 2007 roku. W tym czasie wykonaliśmy już ponad 14 tysięcy analiz dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sądami w całej Polsce, dla których zrealizowaliśmy już około 3 000 analiz.

Koszt i czas wykonania badania

Koszt testu DNA na ojcostwo wynosi jedynie 999 zł.
Czas oczekiwania na wyniki testu to 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Posiadamy aktualny certyfikat Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, ponadto posiadamy aktualny certyfikat GEDNAP, które wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług. Formalne kontrole sprzętu jak i procedur dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania rzetelnie i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych w Lubinie

Badanie ojcostwa do celów prywatnych można również przeprowadzić bez wychodzenia z domu. Żeby to zrobić należy zamówić test na ustalenie ojcostwa już teraz online lub telefonicznie.
Sądowe testy na ojcostwo w Lubinie

Ustalenie ojcostwa dla celów sądowych może zostać zlecone do wykonania jedynie w naszej placówce medycznej w Lubinie lub w głównej siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału genetycznego do testu DNA polega na potarciu wymazówką śluzówki jamy ustnej. Do przeprowadzenia testu na ojcostwo nie jest konieczne pobranie krwi. Klienci wykonujący test DNA dla celów sądowych, zobowiązane są do okazania osobie pobierającej wymaz z policzka aktualny paszport, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Kontakt

Nasze laboratorium zaprasza od 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Bezpłatna infolinia

Nasi specjaliści są dostępni dla Państwa pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest otwarta w dni robocze od 8:00-18:00

FAQ

1) Co jest potrzebne do przeprowadzenia badania na ojcostwo?
2) Jak przygotować się do pobrania próbki materiału biologicznego?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Przeczytaj także

1. Jak wykonuje się test DNA?
2. Czy test DNA jest bezpieczny?
3. Czy badanie ojcostwa jest skuteczne?

Zobacz jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się test na ojcostwo