Test na ojcostwo Świdnica

Test na ojcostwo w Świdnicy. Ekspresowo, bezpiecznie i na miejscu w Twojej przychodni!

Zapraszamy do zamówienia testu na ustalenie ojcostwa w Świdnicy. Odwiedzając zaprzyjaźniony punkt medyczny zrobisz to szybko, pewnie i bezpiecznie!

Nasza oferta

Świadczymy usługi ustalanie ojcostwa dla własnej wiedzy, oraz badania ojcostwa wykonywane na potrzeby sądu. Badanie ojcostwa można zlecić na terenie całej Polski, od dziś również w Świdnicy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego celem rejestracji wizyty.

W jakim celu należy udać się do placówki partnerskiej?

W lokalnym punkcie pobrań w Świdnicy przeprowadza:
pobranie wymazów z policzka do badań sądowych oraz prywatnych
odebranie wyników badań ojcostwa
odebranie zestawu do pobrania wymazów z policzka do badań

Już teraz testy na ojcostwo w Twoim domu!

Badanie genetyczne można również wykonać w domu. W tym celu należy zamówić test ojcostwa poprzez stronę internetową lub telefonicznie. Zestaw do pobrania materiału genetycznego zawiera:
komplet sterylnych pałeczek do pobrania materiału
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty suszące
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O nas

Laboratorium wykonuje testy na ojcostwo od ośmiu lat. W tym czasie wykonaliśmy już ponad 14 tysięcy analiz genetycznych dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy ze 120 sądami w całej Polsce, dla których wykonaliśmy już około 3 000 ekspertyz.

Koszt i czas wykonania testu

Całkowity koszt testu ojcostwa wynosi tylko 999 zł.
Wykonujemy testy DNA w ciągu 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Posiadamy aktualny certyfikat Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, ponadto posiadamy certyfikat GEDNAP, które wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług. Formalne kontrole sprzętu jak i procedur dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania starannie i profesjonalnie.

Badanie dla celów prywatnych w Świdnicy

Badanie ojcostwa do celów prywatnych można także wykonać bez wychodzenia z domu. żeby wykonać taki test należy zamówić test na ustalenie ojcostwa przez nasz formularz lub poprzez telefon.

Sądowe testy na ojcostwo w Świdnicy

Sądowe badanie ojcostwa może zostać zlecone do wykonania jedynie w jednej z naszych placówek partnerskich w Świdnicy lub w siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do badania ojcostwa polega na potarciu wymazówką błony śluzowej policzka. Do wykonania testu na ojcostwo nie pobieramy krwi. Osoby chcący przeprowadzić test na ustalenie ojcostwa dla celów sądowych, zobowiązane są do okazania lekarzowi pobierającemu materiał do badań aktualny dowód osobisty, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Kontakt

Nasze laboratorium pracuje w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Bezpłatna infolinia

Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest czynna w dni robocze od 8:00-18:00

Najczęściej zadawane pytania

1) Jakie próbki są potrzebne do ustalenia ojcostwa?
2) Jak przygotować się do pobrania próbki materiału biologicznego?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Ciekawostki

1. Jak wykonuje się test DNA?
2. Czy test na ustalenie ojcostwa jest bezpieczny?
3. Jak wybrać laboratorium?

Zobacz jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się test na ojcostwo