Test na ojcostwo Biała Podlaska

Badania ojcostwa w Białej Podlaskiej. Ekspresowo, pewnie i na miejscu w Twojej przychodni!

Zapraszamy do zamówienia ustalania ojcostwa w Białej Podlaskiej. Odwiedzając naszą placówkę zrobisz to szybko, pewnie i dyskretnie!

Oferujemy

Oferujemy ustalenie ojcostwa do celów informacyjnych, jak też badania ojcostwa wykonywane dla celów sądowych. Badanie ojcostwa mogą Państwo zlecić na terenie całego kraju, teraz również w Białej Podlaskiej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia terminu wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W naszym punkcie pobrań w Białej Podlaskiej przeprowadza:
pobranie materiału biologicznego do badań sądowych oraz prywatnych
odebranie wyników badań ojcostwa
odbiór zestawu do pobrania wymazów z policzka do badań

Już teraz testy na ojcostwo z samodzielnym pobraniem DNA!

Test na ustalenie ojcostwa można także wykonać w domu. Żeby to zrobić należy zamówić badanie genetyczne korzystając z naszego formularza kontaktowego lub poprzez telefon. Zestaw do pobrania próbki materiału biologicznego zawiera:
komplet sterylnych pałeczek do pobrania materiału
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty suszące
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O laboratorium

Laboratorium wykonuje badania DNA od 8 lat. W tym czasie przeprowadziliśmy już ponad 14 tysięcy badań dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sądami w całym kraju, dla których wykonaliśmy już około 3 tysiące testów.

Koszt i czas wykonania badania

Koszt testu na ustalenie ojcostwa wynosi tylko 999 zł.
Czas wykonania testów DNA to 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Laboratorium posiada aktualny certyfikat akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, ponadto posiadamy certyfikat GEDNAP, które stanowią o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Formalne kontrole sprzętu oraz metod badawczych dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania sumiennie i profesjonalnie.

Testy na ojcostwo dla celów prywatnych w Białej Podlaskiej

Badanie ojcostwa do celów prywatnych można też przeprowadzić bez wychodzenia z domu. żeby wykonać taki test należy zamówić badanie DNA poprzez formularz online lub telefonicznie.

Sądowe badania DNA w Białej Podlaskiej

Badanie sądowe może zostać wykonane jedynie w naszym punkcie pobrań w Białej Podlaskiej lub w siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do testu na ustalenie ojcostwa polega na potarciu wymazówką błony śluzowej jamy ustnej. Do wykonania testu na ojcostwo nie trzeba pobierać krwi. Klienci chcący wykonać test ojcostwa dla celów sądowych, zobowiązane są do okazania lekarzowi pobierającemu wymaz z policzka aktualny dokument potwierdzający tożsamość, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Informacje kontaktowe

Nasze laboratorium jest otwarte w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub drogą mailową.

Bezpłatna infolinia

Nasi pracownicy są dostępni dla Państwa pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest otwarta w dni robocze od 8:00-18:00

FAQ

1) Czym różni się test prywatny od testu sądowego?
2) Jak przygotować się do pobrania próbki materiału biologicznego?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Warto wiedzieć

1. Na czym polega test DNA na ojcostwo?
2. Czy test DNA na ojcostwo jest bezpieczny?
3. Jaka jest skuteczność testu DNA?

Dowiedz się jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się badania DNA