Test na ojcostwo Inowrocław

Test ojcostwa w Inowrocławiu. Dyskretnie, bezpiecznie i na miejscu!

Zapraszamy do przeprowadzenia testu na ustalenie ojcostwa w Inowrocławiu. Odwiedzając naszą przychodnię partnerską zrobisz to szybko, pewnie i na miejscu!

Nasza oferta

Przeprowadzamy badania genetyczne dla własnej informacji, oraz badania ojcostwa wykonywane dla celów sądowych. Badania ojcostwa mogą Państwo zrealizować na obszarze całego kraju, od dziś także w Inowrocławiu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego celem rejestracji wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W naszym punkcie pobrań w Inowrocławiu prowadzi:
pobranie materiału do badań sądowych oraz prywatnych
odbiór wyników badań ojcostwa
odbiór zestawu do pobrania wymazów z policzka do badań

Już teraz test DNA na ojcostwo w Twoim domu!

Test ojcostwa można również wykonać bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić test DNA na ojcostwo poprzez formularz online lub poprzez telefon. Zestaw do pobrania materiału genetycznego zawiera:
komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty osuszające
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O nas

Laboratorium wykonuje badania ojcostwa od 8 lat. W tym czasie przeprowadziliśmy już ponad 14 tysięcy analiz dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sądami w całej Polsce, na potrzeby których zrealizowaliśmy już około 3 tysiące analiz DNA.

Koszt i czas wykonania badania

Całkowity koszt testu na ustalenie ojcostwa wynosi tylko 999 zł.
Czas oczekiwania na wyniki testu to 5-12 dni roboczych.

Nasze certyfikaty

Laboratorium posiada aktualny certyfikat akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, ponadto posiadamy aktualny certyfikat GEDNAP, które stanowią o najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Rygorystyczne kontrole sprzętu jak i techniki wykonywania badań dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania fachowo i profesjonalnie.

Testy na ojcostwo dla celów prywatnych w Inowrocławiu

Badanie ojcostwa dla własnych potrzeb można też przeprowadzić bez wychodzenia z domu. Żeby to zrobić należy zamówić test DNA poprzez stronę internetową lub telefonicznie.

Sądowe badania DNA w Inowrocławiu

Badanie sądowe może zostać zlecone do wykonania jedynie w naszej placówce partnerskiej w Inowrocławiu lub w głównej siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału genetycznego do badania ojcostwa polega na potarciu wymazówką wewnętrznej strony policzka. Do wykonania testu na ojcostwo nie trzeba pobierać krwi. Osoby chcący wykonać test ojcostwa dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia lekarzowi pobierającemu materiał biologiczny aktualny paszport, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Godziny otwarcia

Nasze laboratorium jest otwarte w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Bezpłatna infolinia

Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest otwarta od poniedziałku do piątku od 8:00-18:00

Najczęściej zadawane pytania

1) Co jest potrzebne do ustalenia ojcostwa?
2) Ile osób jest potrzebnych do wykonania testu na ojcostwo?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Warto wiedzieć

1. Jak wykonuje się test ojcostwa?
2. Czy badanie genetyczne jest bezpieczny?
3. Jaka jest skuteczność testu DNA?

Zobacz jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się testy ojcostwa.