Test na ojcostwo Ostrów

Badania DNA w Ostrowie. Dyskretnie, pewnie i w Twoim mieście!

Zapraszamy do wykonania badania genetyczne w Ostrowie. Odwiedzając naszą placówkę zrobisz to szybko, pewnie i na miejscu!

Oferta

Przeprowadzamy testów ojcostwa dla celów prywatnych, jak też badania ojcostwa wykonywane dla celów sądowych. Test na ustalenie ojcostwa można zlecić na obszarze całej Polski, od dziś także w Ostrowie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego celem ustalenia terminu wizyty.

W jakim celu należy udać się do placówki partnerskiej?

W naszej zaprzyjaźnionej przychodni w Ostrowie prowadzi:
pobór materiału biologicznego do badań sądowych oraz prywatnych
odebranie wyników badań ojcostwa
odbiór zestawu do pobrania wymazów z policzka do badań

Już teraz test DNA w Twoim domu!

Test DNA na ojcostwo można również wykonać bez wychodzenia z domu. Żeby wykonać test samodzielnie należy zamówić test ojcostwa poprzez stronę internetową lub poprzez telefon. Zestaw do pobrania materiału genetycznego zawiera:
komplet sterylnych pałeczek do pobrania materiału genetycznego
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty osuszające
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O nas

Laboratorium wykonuje testy DNA od 8 lat. W tym czasie przeprowadziliśmy już ponad 14 tysięcy analiz genetycznych dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sądami w całej Polsce, na potrzeby których wykonaliśmy już ponad 3 tysiące analiz DNA.

Koszt i czas wykonania badania

Cena testu DNA na ojcostwo wynosi jedynie 999 zł.
Wykonujemy testy DNA w ciągu 5-12 dni roboczych.

Nasze certyfikaty

Laboratorium posiada aktualny certyfikat akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz atestacji PCA posiadamy aktualne certyfikaty GEDNAP, które najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Rygorystyczne kontrole sprzętu oraz metod badawczych dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania rzetelnie i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa na własne potrzeby w Ostrowie

Badanie ojcostwa dla własnych potrzeb można także wykonać bez wychodzenia z domu. Żeby to zrobić należy zamówić test ojcostwa już teraz online lub poprzez telefon.

Badania sądowe w Ostrowie

Badanie ojcostwa do celów sądowych może zostać zlecone do wykonania jedynie w naszym punkcie pobrań w Ostrowie lub w głównej siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do testu na ojcostwo polega na potarciu wymazówką błony śluzowej policzka. Do przeprowadzenia testu na ojcostwo nie trzeba pobierać krwi. Klienci chcący wykonać test DNA na ojcostwo dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia osobie pobierającej materiał do badań aktualny paszport, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Informacje kontaktowe

Nasze laboratorium pracuje w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub drogą mailową.

Bezpłatna infolinia

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest otwarta od poniedziałku do piątku od 8:00-18:00

FAQ

1) Co jest potrzebne do przeprowadzenia badania na ojcostwo?
2) Jak przygotować się do pobrania próbki materiału biologicznego?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Warto wiedzieć

1. Jak wykonuje się test na ojcostwo?
2. Czy test ojcostwa jest bezpieczny?
3. Jaka jest skuteczność testu DNA?

Sprawdź jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się test DNA na ojcostwo