Test na ojcostwo Chorzów

Badania ojcostwa w Chorzowie. Szybko, bezpiecznie i w Twoim miejscu zamieszkania!

Zapraszamy do wykonania badania na ojcostwo w Chorzowie. Odwiedzając nasz punkt pobrań zrobisz to szybko, pewnie i na miejscu!

Nasza oferta

Test na ojcostwo oferuje testu DNA na ojcostwo dla własnej informacji, oraz testy wykonywane dla celów sądowych. Badanie ojcostwa można zlecić na terenie całego kraju, od dziś również w Chorzowie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego celem umówienia terminu wizyty.

W jakim celu należy udać się do placówki partnerskiej?

We współpracującym punkcie medycznym w Chorzowie przeprowadza:
pobranie materiału biologicznego do badań sądowych oraz prywatnych
odbiór wyników badań ojcostwa
odbiór zestawu do pobrania materiału genetycznego do badań

Już teraz test na ojcostwo w Twoim domu!

Badania DNA można również wykonać bez wychodzenia z domu. Żeby wykonać test samodzielnie należy zamówić badanie ojcostwa poprzez formularz online lub poprzez telefon. Zestaw do pobrania materiału genetycznego zawiera:
komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty suszące
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O laboratorium

Laboratorium wykonuje testy ojcostwa od 2007 roku. W tym czasie wykonaliśmy już ponad 14 tysięcy badań dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy ze 120 sądami na terenie całego kraju, na potrzeby których wykonaliśmy już ponad 3 tysiące analiz DNA.

Koszt i czas wykonania badania

Cena testu ojcostwa wynosi jedynie 999 zł.
Wykonujemy testy DNA w ciągu 5-12 dni roboczych.

Nasze certyfikaty

Posiadamy aktualny certyfikat akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz atestacji PCA posiadamy certyfikat GEDNAP, które stanowią o najwyższej jakości wykonywanych przez nas usług. Formalne kontrole sprzętu oraz metod działania dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania starannie i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa na własne potrzeby w Chorzowie

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych można też zlecić do wykonania bez wychodzenia z domu. Żeby to zrobić należy zamówić test na ustalenie ojcostwa przez nasz formularz lub telefonicznie.

Badania sądowe w Chorzowie

Sądowe badanie ojcostwa może zostać wykonane jedynie w naszej placówce partnerskiej w Chorzowie lub w głównej siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału genetycznego do badania ojcostwa polega na potarciu wymazówką błony śluzowej jamy ustnej. Do przeprowadzenia testu na ojcostwo nie jest konieczne pobranie krwi. Osoby wykonujący test na ustalenie ojcostwa dla celów sądowych, zobowiązane są do okazania lekarzowi pobierającemu wymaz z policzka aktualny dowód osobisty, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Informacje kontaktowe

Nasze laboratorium pracuje w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub drogą mailową.

Bezpłatna infolinia

Nasi specjaliści są dostępni dla Państwa pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest otwarta od poniedziałku do piątku od 8:00-18:00

FAQ

1) Jakie próbki są potrzebne do ustalenia ojcostwa?
2) Ile osób jest potrzebnych do wykonania testu na ojcostwo?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Warto wiedzieć

1. Na czym polega test DNA na ojcostwo?
2. Czy badanie ojcostwa jest bezpieczny?
3. Czym kierować się przy wyborze laboratorium?

Sprawdź jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się badania DNA