Test na ojcostwo Konin

Badanie genetyczne w Koninie. Ekspresowo, bezpiecznie i w Twoim mieście!

Zapraszamy do przeprowadzenia testu na ojcostwo w Koninie. Odwiedzając nasz punkt pobrań zrobisz to szybko, pewnie i na miejscu!

Oferujemy

Przeprowadzamy badania genetyczne dla celów prywatnych, jak również ustalenie ojcostwa wykonywane na potrzeby sądu. Badanie na ojcostwo mogą Państwo zamówić na terenie całej Polski, od dziś także w Koninie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego celem umówienia wizyty.

W jakim celu należy udać się do placówki partnerskiej?

W lokalnym punkcie pobrań w Konin wykonuje:
pobranie materiału do badań sądowych oraz prywatnych
odebranie wyników badań ojcostwa
odbiór zestawu do pobrania materiału genetycznego do badania

Już teraz badanie genetycznew 5 minut!

Badanie na ojcostwo można również wykonać w domu. W tym celu należy zamówić test na ustalenie ojcostwa drogą elektroniczną lub poprzez telefon. Zestaw do pobrania zawiera:
komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty suszące
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O laboratorium

Laboratorium wykonuje badania DNA od ośmiu lat. W tym czasie przeprowadziliśmy już ponad 14 tysięcy analiz dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sądami w całej Polsce, dla których wykonaliśmy już ponad 3 tysiące badań DNA.

Koszt i czas wykonania badania

Całkowity koszt testu na ustalenie ojcostwa wynosi jedynie 999 zł.
Wykonujemy testy DNA w ciągu 5-12 dni roboczych.

Nasze certyfikaty

Posiadamy aktualny atest Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz atestacji PCA posiadamy aktualne certyfikaty GEDNAP, które stanowią o najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Skrupulatne kontrole sprzętu jak i metod działania dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania sumiennie i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych w Konin

Badanie ojcostwa dla własnych potrzeb można też zlecić do wykonania bez wychodzenia z domu. Żeby to zrobić należy zamówić badanie genetyczne drogą elektroniczną lub poprzez telefon.

Sądowe testy na ojcostwo w Koninie

Badanie sądowe może zostać wykonane jedynie w jednej z naszych zaprzyjaźnionych przychodni w Koninie lub w siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do testu na ustalenie ojcostwa polega na potarciu wymazówką wewnętrznej strony policzka. Do wykonania testu na ojcostwo nie trzeba pobierać krwi. Osoby chcący przeprowadzić test na ojcostwo dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia osobie pobierającej materiał do badań aktualny paszport, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Kontakt

Nasze laboratorium zaprasza od 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Bezpłatna infolinia

Nasi specjaliści są dostępni dla Państwa pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest czynna w dni robocze od 8:00-18:00

Najczęściej zadawane pytania
1) Jakie próbki są potrzebne do przeprowadzenia badania na ojcostwo?
2) Ile osób jest potrzebnych do wykonania testu na ojcostwo?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Przeczytaj także

1. Na czym polega badanie ojcostwa?
2. Czy test DNA jest bezpieczny?
3. Jak wybrać laboratorium?

Sprawdź jak pracuje nasze laboratorium|Zobacz jak wykonuje się badania DNA