Test na ojcostwo Sosnowiec

Badanie na ojcostwo w Sosnowcu. Dyskretnie, pewnie i w Twoim mieście!

Zapraszamy do zamówienia ustalenia ojcostwa w Sosnowcu. Odwiedzając naszą przychodnię partnerską zrobisz to szybko, pewnie i na miejscu!

Oferta

Przeprowadzamy testu ojcostwa do celów informacyjnych, jak i testy wykonywane na potrzeby sądu. Ustalenie ojcostwa można zrealizować na obszarze całej Polski, od dziś także w Sosnowcu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu realizacji wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W naszym punkcie pobrań w Sosnowcu prowadzi:
pobranie wymazów z policzka do badań sądowych oraz prywatnych
odebranie wyników badań ojcostwa
odebranie zestawu do pobrania materiału biologicznego do badań

Już teraz badanie genetyczne z zachowaniem pełnej dyskrecji!

Ustalenie ojcostwa można także wykonać bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić test DNA na ojcostwo przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej lub telefonicznie. Zestaw do pobrania próbki materiału biologicznego zawiera:
komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty suszące
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O laboratorium

Laboratorium wykonuje badania DNA od 8 lat. W tym czasie przeprowadziliśmy już ponad 14 tysięcy badań dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sądami w całym kraju, dla których przeprowadziliśmy już ponad 3 tysiące badań.

Koszt i czas wykonania badania

Cena testu na ustalenie ojcostwa wynosi tylko 999 zł.
Wykonujemy testy DNA w ciągu 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Posiadamy aktualny atest na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, dodatkowo posiadamy aktualne certyfikaty GEDNAP, które świadczą o wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług. Rygorystyczne kontrole sprzętu jak i procedur dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania sumiennie i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa dla własnych potrzeb w Sosnowcu

Badanie ojcostwa dla własnych potrzeb można także przeprowadzić bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić test ojcostwa poprzez formularz online lub telefonicznie.

Testy na ojcostwo dla celów sądowych w Sosnowcu

Ustalenie ojcostwa dla celów sądowych może zostać wykonane jedynie w jednej z naszych placówek partnerskich w Sosnowcu lub w głównej siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do testu DNA polega na potarciu wymazówką wewnętrznej strony policzka. Do badania ojcostwa nie pobieramy krwi. Klienci chcący wykonać test ojcostwa dla celów sądowych, zobowiązane są do okazania osobie pobierającej wymaz z policzka aktualny dokument potwierdzający tożsamość, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Godziny otwarcia

Nasze laboratorium zaprasza od 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Bezpłatna infolinia

Nasi specjaliści są do Państwa usług pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest otwarta w dni robocze od 8:00-18:00

FAQ

1) Co jest potrzebne do przeprowadzenia badania na ojcostwo?
2) Jak przygotować się do pobrania próbki materiału biologicznego?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Przeczytaj także

1. Jak wykonuje się test ojcostwa?
2. Czy badanie ojcostwa jest bezpieczny?
3. Czy test DNA jest skuteczny?

Zobacz jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się badania ojcostwa