Test na ojcostwo Gliwice

Badanie DNA w Gliwicach. Szybko, pewnie i na miejscu!

Zapraszamy do zamówienia testu ojcostwa w Gliwicach. Odwiedzając nasz punkt pobrań zrobisz to szybko, pewnie i dyskretnie!

Oferta

Test na ojcostwo oferuje testu ojcostwa dla celów prywatnych, oraz testy wykonywane dla celów sądowych. Test ojcostwa mogą Państwo zlecić na terenie całego kraju, od dziś także w Gliwicach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego celem rejestracji wizyty.

W jakim celu należy udać się do placówki partnerskiej?

We współpracującym punkcie medycznym w Gliwicach prowadzi:
pobór wymazów z policzka do badań sądowych oraz prywatnych
odebranie wyników badań ojcostwa
odbiór zestawu do pobrania wymazów z jamy ustnej do badań

Już teraz badanie na ojcostwo drogą wysyłkową!

Badanie ojcostwa można również wykonać w domu. W tym celu należy zamówić badanie ojcostwa poprzez formularz online lub telefonicznie. Zestaw do samodzielnego pobrania zawiera:
komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału genetycznego
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty osuszające
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O nas

Laboratorium wykonuje testy na ustalenie ojcostwa od 2007 roku. W tym czasie wykonaliśmy już ponad 14 tysięcy analiz dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sądami w całym kraju, na potrzeby których przeprowadziliśmy już około 3 tysiące testów.

Koszt i czas wykonania testu

Cena testu na ustalenie ojcostwa wynosi tylko 999 zł.
Czas oczekiwania na wyniki testu to 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Laboratorium posiada aktualny atest na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz tego posiadamy aktualny certyfikat GEDNAP, które świadczą o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Formalne kontrole sprzętu jak i metod badawczych dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania rzetelnie i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych w Gliwicach

Badanie ojcostwa do celów prywatnych można też wykonać bez wychodzenia z domu. żeby wykonać taki test należy zamówić test na ustalenie ojcostwa bezpośrednio na stronie lub telefonicznie.

Test DNA dla celów sadowych w Gliwicach

Ustalenie ojcostwa dla celów sądowych może zostać zlecone do wykonania jedynie w jednej z naszych zaprzyjaźnionych przychodni w Gliwicach lub w głównej siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do testu na ustalenie ojcostwa polega na potarciu wymazówką wewnętrznej strony jamy ustnej. Do badania ojcostwa nie jest konieczne pobranie krwi. Osoby wykonujący badanie ojcostwa dla celów sądowych, zobowiązane są do okazania lekarzowi pobierającemu materiał do badań aktualny dokument potwierdzający tożsamość, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Informacje kontaktowe

Nasze laboratorium pracuje w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub drogą mailową.

Bezpłatna infolinia

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest czynna w dni robocze od 8:00-18:00

Najczęściej zadawane pytania

1) Jakie próbki są potrzebne do przeprowadzenia badania na ojcostwo?
2) Ile osób jest potrzebnych do wykonania testu na ojcostwo?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Warto wiedzieć

1. Jak wykonuje się test DNA?
2. Czy test ojcostwa jest bezpieczny?
3. Jak wybrać laboratorium?

Sprawdź jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się badania DNA