Test na ojcostwo Puławy

Badanie ojcostwa w Puławach. Szybko, bezpiecznie i w Twoim miejscu zamieszkania!

Zapraszamy do przeprowadzenia testu na ustalenie ojcostwa w Puławach. Odwiedzając zaprzyjaźniony punkt medyczny zrobisz to szybko, pewnie i na miejscu!

Nasza oferta

Przeprowadzamy testy na ojcostwo dla celów prywatnych, jak też badania ojcostwa wykonywane na potrzeby sądu. Test DNA mogą Państwo wykonać na terenie całej Polski, teraz również w Puławach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia terminu wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W lokalnym punkcie pobrań w Puławach oferuje:
pobór wymazów z policzka do badań sądowych oraz prywatnych
odbiór wyników badań ojcostwa
odbiór zestawu do pobrania materiału biologicznego do badań

Już teraz badanie genetyczne z zachowaniem pełnej dyskrecji!

Testy ojcostwa można również wykonać bez wychodzenia z domu. Żeby wykonać test samodzielnie należy zamówić badanie genetyczne drogą elektroniczną lub poprzez telefon. Zestaw do samodzielnego pobrania zawiera:
komplet sterylnych pałeczek do pobrania materiału
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty suszące
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O laboratorium

Laboratorium wykonuje testy ojcostwa od ośmiu lat. W tym czasie wykonaliśmy już ponad 14 tysięcy analiz genetycznych dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sądami w całej Polsce, na potrzeby których zrealizowaliśmy już ponad 3 tysiące badań.

Koszt i czas wykonania badania

Koszt testu ojcostwa wynosi tylko 999 zł.
Wykonujemy testy DNA w ciągu 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Posiadamy aktualny atest na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz tego posiadamy aktualne certyfikaty GEDNAP, które najwyższej jakości wykonywanych przez nas usług. Formalne kontrole sprzętu jak i czynności związanych z analizą materiału genetycznego dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania fachowo i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych w Puławach

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych można również zlecić do wykonania bez wychodzenia z domu. Żeby to zrobić należy zamówić badanie DNA poprzez stronę internetową lub telefonicznie.

Badania sądowe w Puławach

Badanie ojcostwa do celów sądowych może zostać zlecone do wykonania jedynie w naszej placówce partnerskiej w Puławach lub w głównej siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału genetycznego do testu ojcostwa polega na potarciu wymazówką wewnętrznej strony jamy ustnej. Do wykonania testu na ojcostwo nie jest konieczne pobranie krwi. Osoby wykonujący badanie DNA dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia lekarzowi pobierającemu materiał do badań aktualny paszport, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Informacje kontaktowe

Nasze laboratorium jest otwarte w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Bezpłatna infolinia

Nasi specjaliści są do Państwa usług pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest otwarta w dni robocze od 8:00-18:00

Najczęściej zadawane pytania

1) Jakie próbki są potrzebne do ustalenia ojcostwa?
2) Ile osób jest potrzebnych do wykonania testu na ojcostwo?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Ciekawostki

1. Na czym polega test DNA na ojcostwo?
2. Czy badanie genetyczne jest bezpieczny?
3. Jak wybrać laboratorium?

Sprawdź jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się badania ojcostwa