Test na ojcostwo Jaworzno

Test na ojcostwo w Jaworznie. Dyskretnie, bezpiecznie i w Twoim mieście!

Zapraszamy do wykonania testu na ojcostwo w Jaworznie. Odwiedzając zaprzyjaźniony punkt medyczny zrobisz to szybko, pewnie i na miejscu!

Nasza oferta

Wykonujemy badania na ojcostwo dla własnej informacji, jak również badania ojcostwa wykonywane dla celów sądowych. Badanie genetyczne mogą Państwo wykonać na terenie całej Polski, od dziś także w Jaworznie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia terminu wizyty.

W jakim celu należy udać się do placówki partnerskiej?

W naszym punkcie pobrań w Jaworznie wykonuje:
pobór wymazów z policzka do badań sądowych oraz prywatnych
odebranie wyników badań ojcostwa
odebranie zestawu do pobrania materiału genetycznego do badania

Już teraz badanie genetyczne z samodzielnym pobraniem DNA!

Test na ojcostwo można również wykonać bez wychodzenia z domu. Żeby wykonać test samodzielnie należy zamówić badanie DNA korzystając z naszego formularza kontaktowego lub poprzez telefon. Zestaw do pobrania materiału genetycznego zawiera:
komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału biologicznego
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty suszące
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O laboratorium

Laboratorium wykonuje testy DNA od 8 lat. W tym czasie wykonaliśmy już ponad 14 tysięcy analiz genetycznych dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sądami na terenie całego kraju, na potrzeby których przeprowadziliśmy już ponad 3 000 badań.

Koszt i czas wykonania testu

Cena testu ojcostwa wynosi tylko 999 zł.
Wykonujemy testy DNA w ciągu 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Laboratorium posiada aktualny atest na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, dodatkowo posiadamy certyfikat GEDNAP, które stanowią o wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług. Formalne kontrole sprzętu oraz czynności związanych z analizą materiału genetycznego dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania starannie i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa na własne potrzeby w Jaworznie

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych można również zlecić do wykonania bez wychodzenia z domu. Żeby to zrobić należy zamówić test na ojcostwo korzystając z naszego formularza lub poprzez telefon.
Badania sądowe w Jaworznie

Badanie ojcostwa do celów sądowych może zostać zlecone do wykonania jedynie w naszym punkcie pobrań w Jaworznie lub w siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału genetycznego do testu ojcostwa polega na potarciu wymazówką wewnętrznej strony jamy ustnej. Do przeprowadzenia testu na ojcostwo nie pobieramy krwi. Klienci przeprowadzający badanie ojcostwa dla celów sądowych, zobowiązane są do okazania lekarzowi pobierającemu próbki DNA aktualny paszport, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Kontakt

Nasze laboratorium pracuje w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Bezpłatna infolinia

Nasi pracownicy są dostępni dla Państwa pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest czynna w dni robocze od 8:00-18:00

FAQ

1) Czym różni się test prywatny od testu sądowego?
2) Jak przygotować się do pobrania próbki materiału biologicznego?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Warto wiedzieć

1. Jak wykonuje się test DNA?
2. Czy badanie ojcostwa jest bezpieczny?
3. Jaka jest skuteczność testu DNA?

Zobacz jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się badania DNA.