Test na ojcostwo Legnica

Test DNA w Legnicy. Szybko, bezpiecznie i w Twoim mieście!

Zapraszamy do wykonania ustalania ojcostwa w Legnicy. Odwiedzając naszą przychodnię partnerską zrobisz to szybko, pewnie i na miejscu!

Oferujemy

Wykonujemy testu DNA dla własnej wiedzy, jak również ustalenie ojcostwa wykonywane dla celów sądowych. Badanie na ojcostwo można wykonać na obszarze całej Polski, teraz także w Legnicy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego celem umówienia terminu wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W naszej placówce partnerskiej w Legnicy wykonuje:
pobór materiału do badań sądowych oraz prywatnych
odebranie wyników badań ojcostwa
odbiór zestawu do pobrania próbek do badań

Już teraz badanie genetyczne w 5 minut!

Badania ojcostwa można również wykonać bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić test na ojcostwo online lub poprzez telefon. Zestaw do pobrania próbki materiału biologicznego zawiera:
komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału genetycznego
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty osuszające
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O nas

Laboratorium wykonuje testy na ustalenie ojcostwa od ośmiu lat. W tym czasie przeprowadziliśmy już ponad 14 tysięcy analiz genetycznych dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy ze 120 sądami na terenie całego kraju, dla których przeprowadziliśmy już ponad 3 000 testów.

Koszt i czas wykonania badania

Całkowity koszt badania ojcostwa wynosi jedynie 999 zł.
Czas oczekiwania na wyniki testu to 5-12 dni roboczych.

Nasze certyfikaty

Posiadamy aktualny atest na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz atestacji PCA posiadamy aktualne certyfikaty GEDNAP, które świadczą o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Formalne kontrole sprzętu oraz metod działania dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania rzetelnie i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa dla własnych potrzeb w Legnicy

Badanie ojcostwa do celów prywatnych można też wykonać bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić test na ustalenie ojcostwa korzystając z naszego formularza lub telefonicznie.

Sądowe testy na ojcostwo w Legnicy

Badanie ojcostwa do celów sądowych może zostać zlecone do wykonania jedynie w naszej placówce partnerskiej w Legnicy lub w siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do badania ojcostwa polega na potarciu wymazówką błony śluzowej jamy ustnej. Do badania ojcostwa nie trzeba pobierać krwi. Klienci chcący wykonać test DNA na ojcostwo dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia osobie pobierającej materiał biologiczny aktualny dowód osobisty, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Kontakt

Nasze laboratorium jest otwarte w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Bezpłatna infolinia

Nasi specjaliści są dostępni dla Państwa pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest otwarta od poniedziałku do piątku od 8:00-18:00

FAQ

1) Jakie próbki są potrzebne do ustalenia ojcostwa?
2) Jak przygotować się do pobrania próbki materiału biologicznego?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Ciekawostki

1. Na czym polega badanie DNA?
2. Czy test DNA na ojcostwo jest bezpieczny?
3. Jaka jest skuteczność testu DNA?

Dowiedz się jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się badania ojcostwa