Test na ojcostwo Mielec

Ustalanie ojcostwa w Mielcu. Ekspresowo, bezpiecznie i w Twoim mieście!

Zapraszamy do zamówienia testu na ojcostwo w Mielcu. Odwiedzając zaprzyjaźniony punkt medyczny zrobisz to szybko, pewnie i bezpiecznie!

Nasza oferta

Oferujemy testu na ustalenie ojcostwa dla celów prywatnych, jak też ustalenie ojcostwa wykonywane na potrzeby sądu. Ustalenie ojcostwa mogą Państwo przeprowadzić na terenie całej Polski, od dziś także w Mielcu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu realizacji wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W lokalnym punkcie pobrań w Mielcu oferuje:
pobranie materiału biologicznego do badań sądowych oraz prywatnych
odbiór wyników badań ojcostwa
odbiór zestawu do pobrania materiału biologicznego do badania

Już teraz test ojcostwa w 5 minut!

Test na ustalenie ojcostwa można także wykonać w domu. Żeby wykonać test samodzielnie należy zamówić test DNA już teraz online lub telefonicznie. Zestaw do pobrania materiału genetycznego zawiera:
komplet sterylnych pałeczek do pobrania materiału biologicznego
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty osuszające
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O nas

Laboratorium wykonuje testy DNA na ojcostwo od 8 lat. W tym czasie przeprowadziliśmy już ponad 14 tysięcy analiz genetycznych dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sądami w całej Polsce, dla których wykonaliśmy już ponad 3 tysiące analiz.

Koszt i czas wykonania badania

Całkowity koszt badania ojcostwa wynosi jedynie 999 zł.
Czas oczekiwania na wyniki testu to 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Posiadamy aktualny atest na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz tego posiadamy aktualny certyfikat GEDNAP, które stanowią o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Rygorystyczne kontrole sprzętu jak i techniki wykonywania badań dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania fachowo i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa dla własnych potrzeb w Mielcu

Badanie ojcostwa dla własnych potrzeb można również przeprowadzić bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić badanie ojcostwa online lub poprzez telefon.

Test DNA dla celów sadowych w Mielcu

Badanie sądowe może zostać wykonane jedynie w naszej placówce medycznej w Mielcu lub w siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do testu ojcostwa polega na potarciu wymazówką wewnętrznej strony jamy ustnej. Do badania ojcostwa nie jest konieczne pobranie krwi. Osoby chcący przeprowadzić badanie DNA dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia lekarzowi pobierającemu materiał biologiczny aktualny paszport, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Kontakt

Nasze laboratorium jest otwarte w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub drogą mailową.

Bezpłatna infolinia

Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest otwarta od poniedziałku do piątku od 8:00-18:00

FAQ

1) Czym różni się test prywatny od testu sądowego?
2) Ile osób jest potrzebnych do wykonania testu na ojcostwo?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Przeczytaj także

1. Na czym polega test na ustalenie ojcostwa?
2. Czy test DNA jest bezpieczny?
3. Czy test DNA na ojcostwo jest skuteczny?

Sprawdź jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się badania na ojcostwo