Test na ojcostwo Jelenia Góra

Test ojcostwa w Jeleniej Górze. Dyskretnie, pewnie i na miejscu w Twojej przychodni!

Zapraszamy do zamówienia testów ojcostwa w Jeleniej Górze. Odwiedzając naszą placówkę zrobisz to szybko, pewnie i bezpiecznie!

Oferta

Test na ojcostwo oferuje testu DNA dla własnej informacji, jak również ustalenie ojcostwa wykonywane na potrzeby sądu. Test DNA na ojcostwo mogą Państwo przeprowadzić na terenie całej Polski, teraz również w Jeleniej Górze. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego celem umówienia terminu wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W lokalnym punkcie pobrań w Jeleniej Górze przeprowadza:
pobór materiału do badań sądowych oraz prywatnych
odebranie wyników badań ojcostwa
odbiór zestawu do pobrania wymazów z jamy ustnej do badania

Już teraz ustalanie ojcostwa z zachowaniem pełnej dyskrecji!

Testy ojcostwa można także wykonać bez wychodzenia z domu. Żeby wykonać test samodzielnie należy zamówić test na ojcostwo przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej lub telefonicznie. Zestaw do pobrania materiału genetycznego zawiera:
komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty osuszające
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O laboratorium

Laboratorium wykonuje testy na ojcostwo od 2007 roku. W tym czasie wykonaliśmy już ponad 14 tysięcy analiz dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy ze 120 sądami na terenie całego kraju, na potrzeby których przeprowadziliśmy już ponad 3 tysiące analiz DNA.

Koszt i czas wykonania badania

Cena testu ojcostwa wynosi tylko 999 zł.
Wykonujemy testy DNA w ciągu 5-12 dni roboczych.

Nasze certyfikaty

Posiadamy aktualny atest Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz tego posiadamy certyfikat GEDNAP, które najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Rygorystyczne kontrole sprzętu oraz metod działania dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania fachowo i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa na własne potrzeby w Jeleniej Górze

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych można też zlecić do wykonania bez wychodzenia z domu. Żeby to zrobić należy zamówić badanie DNA poprzez formularz online lub telefonicznie.

Badania sądowe w Jeleniej Górze

Sądowe badanie ojcostwa może zostać zlecone do wykonania jedynie w naszej placówce medycznej w Jeleniej Górze lub w siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do badania ojcostwa polega na potarciu wymazówką błony śluzowej jamy ustnej. Do wykonania testu na ojcostwo nie jest konieczne pobranie krwi. Osoby wykonujący test ojcostwa dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia lekarzowi pobierającemu próbki DNA aktualny dowód osobisty, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Kontakt

Nasze laboratorium pracuje w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub drogą mailową.

Bezpłatna infolinia

Nasi pracownicy są dostępni dla Państwa pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku od 8:00-18:00

Najczęściej zadawane pytania

1) Co jest potrzebne do ustalenia ojcostwa?
2) Ile osób jest potrzebnych do wykonania testu na ojcostwo?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Warto wiedzieć

1. Jak wykonuje się badanie ojcostwa?
2. Czy badanie genetyczne jest bezpieczny?
3. Czy test DNA jest skuteczny?

Dowiedz się jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się badania DNA