Test na ojcostwo Zawiercie

Testy ojcostwa w Zawierciu. Ekspresowo, bezpiecznie i w Twoim mieście!

Zapraszamy do wykonania ustalania ojcostwa w Zawierciu. Odwiedzając naszą przychodnię partnerską zrobisz to szybko, pewnie i dyskretnie!

Oferta

Świadczymy usługi testu ojcostwa do celów informacyjnych, oraz ustalenie ojcostwa wykonywane na potrzeby sądu. Test DNA na ojcostwo mogą Państwo przeprowadzić na terenie całego kraju, teraz również w Zawierciu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia wizyty.

W jakim celu należy udać się do placówki partnerskiej?

W naszej placówce partnerskiej w Zawierciu oferuje:
pobranie materiału biologicznego do badań sądowych oraz prywatnych
odbiór wyników badań ojcostwa
odbiór zestawu do pobrania próbek do badania

Już teraz test ojcostwa z zachowaniem pełnej dyskrecji!

Test ojcostwa można także wykonać bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić test DNA na ojcostwo korzystając z naszego formularza kontaktowego lub telefonicznie. Zestaw do samodzielnego pobrania zawiera:
komplet sterylnych pałeczek do pobrania materiału biologicznego
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty osuszające
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O laboratorium

Laboratorium wykonuje testy DNA od 2007 roku. W tym czasie przeprowadziliśmy już ponad 14 tysięcy analiz dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sądami na terenie całego kraju, na potrzeby których przeprowadziliśmy już ponad 3 tysiące analiz DNA.

Koszt i czas wykonania testu

Całkowity koszt testu DNA na ojcostwo wynosi jedynie 999 zł.
Wykonujemy testy DNA w ciągu 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Laboratorium posiada aktualny atest na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, dodatkowo posiadamy aktualne certyfikaty GEDNAP, które stanowią o najwyższej jakości wykonywanych przez nas usług. Skrupulatne kontrole sprzętu oraz techniki wykonywania badań dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania rzetelnie i profesjonalnie.

Testy na ojcostwo dla celów prywatnych w Zawierciu

Badanie ojcostwa do celów prywatnych można też zlecić do wykonania bez wychodzenia z domu. żeby wykonać taki test należy zamówić test DNA korzystając z naszego formularza lub poprzez telefon.

Badania sądowe w Zawierciu

Badanie ojcostwa do celów sądowych może zostać zlecone do wykonania jedynie w jednej z naszych zaprzyjaźnionych przychodni w Zawierciu lub w siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do testu na ojcostwo polega na potarciu wymazówką błony śluzowej jamy ustnej. Do badania ojcostwa nie pobieramy krwi. Klienci chcący przeprowadzić test na ustalenie ojcostwa dla celów sądowych, zobowiązane są do okazania lekarzowi pobierającemu materiał do badań aktualny paszport, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Informacje kontaktowe

Nasze laboratorium zaprasza od 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub drogą mailową.

Bezpłatna infolinia

Nasi pracownicy są dostępni dla Państwa pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest otwarta w dni robocze od 8:00-18:00

Najczęściej zadawane pytania

1) Jakie próbki są potrzebne do ustalenia ojcostwa?
2) Jak przygotować się do pobrania próbki materiału biologicznego?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Warto wiedzieć

1. Na czym polega badanie genetyczne?
2. Czy test DNA jest bezpieczny?
3. Czym kierować się przy wyborze laboratorium?

Dowiedz się jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się badania genetyczne